Classen|RuckZuck

Komunikaty prasowe

Święta od kuchni. Classen poleca nowe zestawy mebli New Line

22 grudnia 2016, 14:47, Classen|RuckZuck

Święta to czas niezwykle rodzinny. Wielu z nas z niecierpliwością wyczekuje momentu, w którym wspólnie z bliskimi zasiądzie się do wieczerzy wigilijnej. Zanim to nastąpi, trwa radosna krzątanina w kuchni, gdzie przygotowujemy potrawy, które trafią na świąteczny stół.

czytaj dalej

Sęk w tym, że... Panele z naturalnym rysunkiem drewna od RuckZuck

16 grudnia 2016, 12:04, Classen|RuckZuck

 Podobnie jak nie ma ludzi bez wad, tak nie istnieją drzewa bez sęków. Czy zawsze muszą stanowić one „słabe punkty”? Może w każdej niedoskonałości da się odkryć piękno, a nawet uczynić z niej atut? Specjaliści RuckZuck, renomowanej sieci salonów sprzedaży podłóg, drzwi, mebli kuchennych i akcesoriów wykończeniowych, przekonują, że niektóre skazy bywają zaletami i prezentują panele z wyraźnym rysunkiem drewna.

czytaj dalej

Podłoga gotowa na przyjęcie gości. Produkty czyszczące Classen pomagają w przygotowaniach do świąt

12 grudnia 2016, 15:55, Classen|RuckZuck

Zanim na niebie zalśni pierwsza gwiazdka i zasiądziemy do wigilijnego stołu, czeka nas intensywny okres przygotowań. Oprócz pakowania prezentów i zdobienia choinki, na liście przedświątecznych obowiązków znajdą się: pieczenie, gotowanie oraz... sprzątanie.

czytaj dalej

Blask nie tylko od święta. RuckZuck poleca panele ze strukturą heliochrome

28 listopada 2016, 14:53, Classen|RuckZuck

Za oknem mróz, z głośników płyną znane od lat melodie, a w centrach handlowych rusza zakupowe szaleństwo – to pierwsze zwiastuny zbliżających się świąt. Podobnie jak na ulicach miast gości blask udekorowanych choinek i latarni, tak też we wnętrzach mieszkań może zapanować świetlista aura.

czytaj dalej

Przez szybę do wnętrza. Classen prezentuje różne rodzaje przeszkleń w drzwiach

23 listopada 2016, 16:35, Classen|RuckZuck

„Szklana pogoda, szyby niebieskie od telewizorów!” – ten popularny utwór Małgorzaty Ostrowskiej i zespołu Lombard dodaje energii nawet w jesienne, deszczowe dni. O tej porze roku z pewnością częściej zerkamy na aurę za oknem, niż na przeszklenia w skrzydłach drzwiowych

czytaj dalej

Wnętrze o jesiennej urodzie według RuckZuck

24 października 2016, 10:24, Classen|RuckZuck

Jasna cera o barwie kości słoniowej, kasztanowe włosy ze złotymi refleksami, oczy w kolorze brązu lub zieleni, delikatnie pomarańczowe usta – te cechy wyróżniają kobiety o jesiennym typie urody. Czy piękno tej pory roku można odnaleźć również w wystroju wnętrz? RuckZuck, renomowana sieć salonów sprzedaży podłóg, drzwi i mebli kuchennych, radzi, jak ubrać przestrzeń w jesienne szaty.

czytaj dalej