Imago Public Relations

26 marca 2012, 12:46, Imago Public Relations

Imago PR dla EEC2012 i EMTEL

Konsultanci Imago PR odpowiadają po raz czwarty za działania komunikacyjne Europejskiego Kongresu Gospodarczego, największej imprezy biznesowej w tej części Europy. Do grona klientów agencji dołączyła również firma EMTEL, producent  kardiomonitorów i sprzętu reanimacyjnego.

Zespół Imago PR odpowiada za komunikację Europejskiego Kongresu Gospodarczego po raz czwarty. Poprzednie działania komunikacyjne na rzecz największej imprezy biznesowej w Europie Centralnej prowadzone przez agencję zostały nagrodzone Złotym Spinaczem 2011 w kategorii PR produktu.

Zakres zadań agencji obejmuje m.in. komunikację z mediami w Polsce i za granicą, zarządzanie komunikacją wydarzenia w mediach społecznościowych, prowadzenie biura prasowego online i biur stacjonarnych podczas imprezy, współpracę z licznymi patronami medialnymi Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz rzecznictwo prasowe.
Projekt z ramienia agencji koordynuje Marta Stach, senior account manager w Imago PR, pełniąca również obowiązki rzecznika Kongresu.

Kongres odbędzie się między 14 a 16 maja br. w Katowicach.

Równolegle, do grona klientów agencji dołączyła firma EMTEL, polski producent aparatury monitorującej parametry biologiczne pacjenta oraz sprzętu reanimacyjnego.
Konsultanci Imago PR będą odpowiedzialni za działania z zakresu PR korporacyjnego i produktowego oraz doradztwo strategiczne dla zarządu spółki.

Umowa z EMTEL została zawarta na czas nieokreślony. Działania dla spółki koordynuje Katarzyna Armatys – Wisniewska, account manager w Imago PR.

Załączniki

Informacja prasowa
doc, rozmiar: 52 KB
pobierz plik