Imago Public Relations

11 kwietnia 2012, 14:56, Imago Public Relations

Awanse w Imago PR

Trzy awanse w Imago Public Relations. Karolina Sufleta, Katarzyna Armatys-Wisniewska oraz Piotr Tabiś objęli stanowisko account manager.

Karolina Sufleta pracuje w Imago PR od 2007 roku. Realizuje projekty dla klientów z sektora infrastruktury komunikacyjnej. Jest członkiem zespołu realizującego działania na rzecz Stalexport Autostrada Małopolska SA., zarządcy autostrady A4 Katowice – Kraków i Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice. Karolina Sufleta jest absolwentką wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku public relations. Ukończyła również studia w zakresie marketingu nowoczesnego w Wyższej Szkole Bankowej.

Katarzyna Armatys-Wisniewska jest związana z Imago PR od 2008 roku. Pracuje w zespołach realizujących działania komunikacyjne na rzecz klientów branż budowlanej i wnętrzarskiej oraz aparatury medycznej. Jest członkiem zespołów realizujących działania dla firm Classen, RuckZuck i Emtel. Katarzyna Armatys-Wisniewska jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz kierunku marketing nowoczesny w Wyższej Szkole Bankowej.

Piotr Tabiś w agencji od 2008 roku. Koordynuje obecnie usługi Imago PR w obszarze mediów społecznościowych. Jest członkiem zespołu pracującego dla czołowej, międzynarodowej agencji interaktywnej Fortune Cookie oraz firmy Sweco, świadczącej usługi w dziedzinie doradztwa technicznego w globalnej skali. Piotr Tabiś jest absolwentem komunikacji społecznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu marketingu w sieci w Wyższej Szkoły Europejskiej.

Zespół Imago PR liczy obecnie 16 osób.

Załączniki

Informacja prasowa
doc, rozmiar: 59 KB
pobierz plik