Imago Public Relations

28 maja 2012, 17:10, Imago Public Relations

Imago PR w klimacie steampunk

Jeden z najoryginalniejszych w Polsce obiektów architektonicznych i powstała w XIX w. huta – „Perła Polskiej Gospodarki” dołączyły  do grona klientów Imago Public Relations.

W działalności nowych klientów Imago PR można znaleźć punkty styczne ze steampunkiem, nurtem w sztuce odwołującym się do industrialnej historii epoki wiktoriańskiej, obrazem dziedzictwa „wieku pary”.

Najbardziej bezpośrednim odwołaniem do steampunku jest zlokalizowany w Pszczynie (woj. śląskie) obiekt Wodna Wieża, mieszczący m. in. Steampunk Restaurant, jedną z najoryginalniejszych restauracji w Polsce.

Konsultanci Imago PR są odpowiedzialni za działania media relations na rzecz Wodnej Wieży. Koordynatorem projektu jest Karolina Sufleta, account manager w Imago PR.

Dla Huty Pokój, uznanej dwukrotnie, w latach 2007 i 2008, za „Perłę Polskiej Gospodarki” agencja realizuje działania z obszaru PR korporacyjnego. Huta Pokój to jedna z najstarszych polskich hut. Założona w 1840 roku (w pierwszej dekadzie epoki wiktoriańskiej, która jest historycznym fundamentem steampunku), w czasie dwudziestolecia międzywojennego była największą hutą żelaza w Polsce. Współczesne wyroby Huty Pokój są szeroko stosowane przy budowie lotnisk, dróg i stadionów powstających w ramach przygotowań do Euro2012.

Za realizację działań odpowiada Wojciech Gumułka, internal affairs manager w Imago PR.

Załączniki

doc, rozmiar: 59 KB
pobierz plik