Classen|RuckZuck

22 listopada 2018, 12:03, Classen|RuckZuck

Biuro otwarte na komfort. RuckZuck poleca funkcjonalne drzwi do gabinetu

Przyjazne środowisko pracy to klucz do twórczego rozwoju i efektywnego działania. Realizację tych celów ułatwią odpowiednio dobrane drzwi, dzięki którym już od progu zadbamy o komfortową atmosferę panującą w biurze. Specjaliści RuckZuck podpowiadają, na co zwrócić uwagę przy wyborze skrzydła, by cieszyło funkcjonalnością i estetycznym wyglądem.

– Pracujemy średnio 40 godzin tygodniowo, a wielu z nas spędza ten czas przy biurku. Niezależnie od tego, czy wykonujemy pracę zdalnie czy stacjonarnie w siedzibie firmy, gabinet powinien służyć skupieniu i produktywności. Urządzając to pomieszczenie zwróćmy szczególną uwagę na rodzaj drzwi, ponieważ źle dobrane znacznie utrudnią wykonywanie obowiązków. Poprzez dokładne zapoznanie się z parametrami technicznymi skrzydeł dokonamy przemyślanego wyboru. Będzie to inwestycja na lata – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy, RuckZuck.

Drzwi w biurze wyznaczają strefę pracy, dlatego powinny dobrze wyciszać pomieszczenie. Ograniczenie dopływu dźwięków z zewnątrz ułatwi koncentrację oraz zagwarantuje komfort rozmów biznesowych. O tym, czy skrzydło zapewni odpowiednią izolację akustyczną, w znacznej mierze decyduje jego wypełnienie. Właściwościami wygłuszającymi cechują się drzwi zbudowane z płyty wiórowo-otworowej. Do ich zalet należy także wysoka stabilność, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia związane z trzaskaniem, a także częstym otwieraniem i zamykaniem.

W gabinecie niekoniecznie sprawdzą się drzwi przeszklone – nie zapewnią bezwzględnej ciszy, a widok poruszających się za drzwiami osób rozprasza. Najlepszym wyborem są skrzydła o konstrukcji pełnej, jednak jeśli przestrzeń biurowa nie jest wystarczająco doświetlona, warto postawić na małe mleczne szyby. Dzięki nim wnętrze rozjaśni się, a niska transparentność szkła nie pogorszy warunków pracy.

Zapoznając się z ofertą drzwi do biura zwróćmy uwagę na ich detale. Dzięki zamkom magnetycznym skrzydło będzie zamykać się niemal bezszelestnie. Jeśli natomiast w pomieszczeniu przechowywane są ważne dokumenty, dobrze sprawdzą się dodatkowe zabezpieczenia w formie zamków na klucz, solidnych klamek i zawiasów.

Poza walorami użytkowymi, drzwi powinny wyróżniać się także eleganckim wyglądem. Istotne, by były przyjemne dla oka i dobrze wkomponowały się w aranżację. Doskonale zaprezentują się skrzydła białe o lakierowanej powierzchni lub modele w naturalnych odcieniach drewna. Pięknym uzupełnieniem będą minimalistyczne aplikacje, np. w formie fornirowych lub szklanych wstawek. Wiele atrakcyjnych propozycji jest dostępnych w kolekcji SENTIS firmy RuckZuck (np. Diego, Sensa czy Inez).

– Funkcjonalne i eleganckie drzwi stworzą przyjazne wejście do biura. Dobierając z podobną starannością pozostałe elementy aranżacji – duże biurko, ergonomiczny fotel, pojemne regały, dobre oświetlenie – stworzymy idealne miejsce pracy. Nie zapominajmy przy tym o wykończeniu podłogi. Panele o jasnej kolorystyce, gładkiej powierzchni i wysokiej klasie ścieralności (np. Villa Dąb Veroni czy Galaxy 4V Dąb Lozano) doskonale uzupełnią wystrój, w którym najważniejsza jest wygoda – dodaje Katarzyna Śliwińska.

Pełną ofertę drzwi marki SENTIS można znaleźć pod adresem: www.sentis.pl

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to jedna z największych w Polsce marek salonów oferujących podłogi, drzwi i artykuły wykończeniowe. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.pl

Więcej informacji o firmie Classen można uzyskać pod adresem www.classen.pl

Załączniki

docx, rozmiar: 83 KB
pobierz plik
pdf, rozmiar: 137 KB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 8 MB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 8 MB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 5 MB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 7 MB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 8 MB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 3 MB
pobierz plik
tif, rozmiar: 34 MB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 615 KB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 6 MB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 718 KB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 62 KB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 876 KB
pobierz plik