Powrót do strony agencji
Imago Public Relations pracuje dla jednej z największych grup kapitałowych w sektorze przemysłu maszynowego

Imago Public Relations pracuje dla jednej z największych grup kapitałowych w sektorze przemysłu maszynowego

Imago PR odpowiada za kompleksową obsługę public relations Grupy TDJ S.A., w skład której wchodzą m.in. trzy grupy kapitałowe notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW): Famur, Polska Grupa Odlewnicza oraz Zamet Industry.

Zespół Imago PR jest odpowiedzialny za doradztwo strategiczne, komunikację korporacyjną oraz PR marki i produktu spółek Grupy TDJ. Działania z ramienia agencji koordynuje Karolina Topczyńska, senior account manager w Imago PR.

TDJ S.A. jest polską, prywatną firmą inwestycyjną, która od ponad 30 lat prowadzi działalność w wielu sektorach gospodarki. Przedsiębiorstwa z portfela TDJ S.A. są istotnymi dostawcami dla takich sektorów przemysłu, jak górnictwo głębinowe i odkrywkowe, energetyka, hutnictwo, sektor przeładunkowy oraz offshore. Spółka realizuje również inwestycje w sektorze nieruchomości, w tym głównie nieruchomości biurowych, mieszkaniowych, gruntowych i inwestycje w projekty bazujące na „land developingu”.

Spółka TDJ S.A. jest większościowym akcjonariuszem Grupy Famur, która należy do czołówki światowych producentów maszyn i systemów stosowanych w przemyśle wydobywczym.

W strukturze Grupy TDJ jest również Polska Grupa Odlewnicza – jeden z największych producentów odlewów ze stopów żelaza, przede wszystkim odlewów żeliwnych i staliwnych.

Do Grupy TDJ należy również Grupa Zamet Industry, która jest liderem na rynku produkcji konstrukcji stalowych i maszyn. Specjalizuje się w produkcji wielkogabarytowych maszyn i urządzeń, m.in. na potrzeby sektora offshore, hutnictwa stali i metali oraz innych gałęzi przemysłu ciężkiego, w tym górnictwa i energetyki.

Firma Imago PR została wybrana w konkursie ofert. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Więcej informacji o TDJ: www.tdjsa.pl

Informacje o Imago Public Relations:

Agencja Imago PR, obecna na rynku od 16 lat, jest największą regionalną firmą public relations w Polsce.

W latach 2008 – 2014 projekty Imago PR zostały wyróżnione łącznie 11 statuetkami Złotych Spinaczy, dwukrotnie w kategorii „Komunikacja kryzysowa i/lub antykryzysowa” oraz w kategorii sektorowej „Przemysł, Transport, Logistyka”, a także w kategoriach „PR Korporacyjny”, „Kreatywność”, „Public Affairs & Lobbing”, „PR Produktowy”, „Event komercyjny”, „PR miejsca, miasta lub regionu” oraz „Efektywność”.

Zrealizowane projekty w obszarze PR kryzysowego przyniosły też agencji dwukrotny udział w finale globalnego konkursu IPRA Golden World Awards w latach 2009 i 2010.

Specjalizacja agencji to zarządzanie sytuacją kryzysową, strategiczne PR i współpraca z mediami.

Imago Public Relations jest jedynym przedstawicielem w Polsce Eurocom Worldwide – globalnej sieci firm PR oraz Automotive PR – sieci agencji public relations specjalizujących się w świadczeniu usług komunikacyjnych dla klientów branży motoryzacyjnej na większości kontynentów.

Zapraszamy na stronę: www.imagopr.pl oraz www.facebook.com/ImagoPR

drukuj