Powrót do strony agencji

Nowa strona internetowa ASTOR

Wraz z rozwojem potrzeb klientów i rynku automatyki zmienia się również strona WWW firmy ASTOR, obecnej od prawie 30 lat na polskim rynku automatyki przemysłowej. Nowy serwis, uruchomiony 7 listopada 2016, powstał z myślą o potrzebach klientów, we współpracy z nimi i zawiera wiele nowych funkcjonalności. Przeznaczony jest dla wszystkich poszukujących wartościowych informacji z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej, systemów IT dla produkcji, biznesu i wiedzy technologicznej oraz edukacji.

Uruchomienie nowej strony wpisuje się w strategię ASTOR, zakładającą ciągłą identyfikację głównych wyzwań rynku i projektowanie wartościowych produktów, usług i narzędzi online, spełniających oczekiwania klientów. Skuteczność takich założeń potwierdziła tegoroczna nagroda Polish Industrial Automation Customer Value Leadership Award, przyznana ASTOR przez niezależną firmę doradczą Frost & Sullivan.

Główne korzyści, których dostarcza nowy serwis WWW to wsparcie techniczne online 24/7, wymierne oszczędności dla zalogowanych klientów w sklepie internetowym oraz historia współpracy technicznej i handlowej dostępna na indywidualnym koncie użytkownika. Koncepcja, struktura i ergonomia nowej strony ASTOR zostały zaprojektowane na podstawie badań i analiz potrzeb użytkowników, we współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami integratorskimi i partnerskimi.

30 lat na rynku zobowiązuje. W codziennej pracy z Klientami obiecujemy rzeczy, które jesteśmy w stanie dostarczyć, a gdy pojawiają się problemy, pomagamy je rozwiązać. Zależy nam na wieloletniej i partnerskiej współpracy. To podejście realizujemy zarówno w codziennej pracy z Klientami, jak i online” – podsumowuje Jarosław Gracel, Dyrektor ds. marketingu i relacji w ASTOR.

Dodatkowo, każdy Klient, który założy konto w nowym serwisie internetowym ASTOR, otrzyma dostęp do lepszych warunków handlowych oraz plików wsparcia technicznego niedostępnych bez zalogowania.

W myśl przyświecającego firmie motta “gdzie technologia spotyka człowieka”, strona WWW pokazuje otwartość pracowników ASTOR na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz budowanie długotrwałych relacji. Podkreśla też wagę dialogu między automatykami czy menedżerami zarządzającymi produkcją, wspierając podejmowanie najlepszych decyzji, mających na celu rozwijanie przedsiębiorstw.

Nowa strona internetowa znajduje się pod adresem: www.astor.com.pl

###

Informacje o ASTOR:

Firma ASTOR jest dostawcą nowoczesnych technologii z zakresu systemów IT dla przemysłu, automatyki przemysłowej i robotyki oraz wiedzy biznesowej i technicznej dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw przemysłowych. Firma powstała w 1987 roku w Krakowie. Obecnie posiada siedem oddziałów w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Oferta ASTOR obejmuje m.in systemy sterowania General Electric i Horner APG, oprogramowanie przemysłowe Wonderware, roboty przemysłowe Kawasaki i Epson, a także ekonomiczne urządzenia automatyki własnej marki Astraada. W głównej siedzibie firmy – ASTOR Technology Park funkcjonuje pierwsza w Europie interaktywna, dostępna dla kontrahentów, studentów, przedstawicieli świata naukowego i turystów, wystawa robotyki i technologii IT – ASTOR Innovation Room, w której odbywają się testy, pokazy i szkolenia.

ASTOR jest wieloletnim członkiem Business Centre Club oraz zdobywcą wielu nagród zarówno polskich, jak i międzynarodowych, m.in. prestiżowego tytułu „Ten, który zmienia polski przemysł”, Medalu Europejskiego oraz tytułu siódmego Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce w roku 2014, w kategorii firm zatrudniających do 500 osób.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

drukuj

Kontakt dla mediów

Patrycja Kaleta-Łuczynowicz
Account Manager

p.kaleta@imagopr.pl
+48 (32) 254 21 57
+48 609 021 360